V TEDNU OTROKA GOSTOVALA GLEDALIŠKA SKUPINA

V tednu otroka je gledališka skupina z igro Učenec Jure, ujet v svoj svet gostovala na OŠ Log Dragomer in njeni podružnici v Bevkah ter na Osnovni šoli Domžale.

Z odlično odigrano igro so v tednu otroka člani gledališke skupine in Magdalena Tehovnik ter mentorici Tanja Kastelic in Jasmina Pogačnik svoje sovrstnike opozorili, da naj sprejemajo in razumejo učence, ki imajo učne težave in so se zaradi številnih razočaranj na šolskem in vrstniškem področju umaknili vase, čeprav si želijo biti sprejeti in pokazati svoja močna področja.

Tanja Kastelic

 

V TEDNU OTROKA PRI DOMŽALSKEM ŽUPANU

V tednu otroka sem kot mentorica Šolske skupnosti spremljala na sprejem k županu dva predstavnika Šolske skupnosti. Srečanja sta se udeležila sedmošolka Marija Jezeršek in osmošolec Uroš Jerman. Z županom Tonijem Dragarjem, podžupanjo in predsednico Zveze prijateljev mladine Domžale so predstavniki osnovnih šol iz domžalske občine pokramljali o razigranem in ustvarjalnem otroštvu.

Tanja Kastelic