Šport

REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA V BADMINTONU

Učenke 6. in 7. razredov:

  1. mesto – Nuša Rode, 6. b
  2. mesto – Ana Kočevar, 6. b
  3. mesto – Tiana Smiljkovič, 6. b
  4. mesto – Zala Križanc, 7. a
  5. mesto – Pia Vidic Punčec, 6. b
  6. mesto – Maruška Sedlak, 6. b
  7. mesto – Katja Osolin, 6. b

Prve štiri tekmovalke so se uvrstile na regijsko tekmovanje.

 Učenke 8. in 9. razredov:

  1. mesto – Liza Volčini, 8. d
  2. mesto – Tinkara Gabrič, 8. d
  3. mesto – Zoja Potočnik, 8. c

Vse tri so se uvrstile na regijsko tekmovanje.

ČESTITAMO!                                                                 


REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA V BADMINTONU, Preserje, 9. 10. 2020

Učenci 6. in 7. razredov:

  1. mesto – Maj Jurca, 7. d
  2. mesto – Nace Mlakar, 7. a
  3. mesto – Žiga Tome, 7. c
  4. mesto – Lovro Rode, 7. c
  5. mesto – Aljaž Kobal, 6. b

Prvi štirje tekmovalci so se uvrstili na regijsko tekmovanje.

ČESTITAMO!                                                                 


REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA V BADMINTONU, Preserje, 2. 10. 2020

Učenci 8. in 9. razredov:

  1. mesto – Domen Sitar, 8. c
  2. mesto – Saš Mišvelj, 9. b
  3. mesto – Kristjan Karadžić, 9. a
  4. mesto – Lenart Rakar, 9. a
  5. mesto – Maks Rode, 9. b
  6. mesto – Nejc Erazem Anžur, 8. c
  7. mesto – Nejc Plevel, 9. b

Prvi štirje tekmovalci so se uvrstili na regijsko tekmovanje.

ČESTITAMO!                                 


REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA V KOLESARJENJU – VOŽNJI NA ČAS,  30. 9. 2020 V TACNU PRI LJUBLJANI

KATEGORIZIRANI UČENCI:

  • NACE MLAKAR, 7. A – 4. MESTO
  • JAKA MLAKAR, 5. B – 2. MESTO
  • LIAM ŠTEBE, 6. A – 19. MESTO
  • ARNE PILIH, 9. A – 11. MESTO
  • JAKOB GAŠPERIČ, 7. A – 20. MESTO

NEKATEGORIZIRANI TEKMOVALCI:

  • LOVRO CERAR, 7. A – 8. MESTO

Č E S T I T A M O !


REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA V PLAVANJU ZA OSNOVNE ŠOLE, Kamnik, 18. 9. 2020

Kategorizirani tekmovalci:

  • MARK ANEJ LAPUH, 8. d – 20. mesto
  • ARNE PILIH, 8. a – 22. mesto
  • MATEVŽ VRHOVNIK, 7.c – 27. mesto
  • NACE MLAKAR, 7. a – 29. mesto
  • LIAM NEGODIČ, 7. c – 32. mesto
  •  

Ne kategorizirani tekmovalci:

  • MATIC SURLA, 8. a – 14. mesto

Kategorizirane tekmovalke:

  • LENA NOVAK, 8. d – 3. mesto

Č E S T I T A M O!