OŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH

PRIJAVNICA ZA ŠOLSKI PROMOCIJSKI TEK NA LJUBLJANSKEM MARATONU – 1. – 5. razreda !

Preserje, 24. 9. 2013

 

V SOBOTO, 25. 10. 2014, BO PROMOCIJSKI TEK ZA UČENKE IN UČENCE OD 1. DO 5. RAZREDA V LJUBLJANI OD 12.50 DO 13.30. DOLŽINA PROGE ZA 1. IN 2. RAZREDE JE 600 METROV, ZA 3., 4. IN 5. RAZREDE JE 1600 METROV. VSAKEGA OTROKA STARŠI PELJETE SAMI IN SE DOBIMO NASPROTI PARLAMENTA PRI ZASTAVAH OB 12.15. URI, KJER BODO DOBILI STARTNE ŠTEVILKE. UČENCE BOMO PELJALI NA START, POTEM PA JIH GREMO ČAKAT NA CILJ. ZA OSEBNO PRTLJAGO STARŠI SKRBITE SAMI IN JO NOSITE S SEBOJ NA CILJ, KJER BOSTE POČAKALI OTROKA. VSE O TEKU LAHKO PREBERETE NA SPLETNI STRANI LJUBLJANSKI MARATON. START: SLOVENSKA CESTA; CILJ: KONGRESNI TRG.

POKLIČETE ME LAHKO NA MOBILNI TELEFON: 031 817 204(OLGA)

 

ŠPORTNI POZDRAV!                                 Vodja šolske ekipe:

Olga Šraj Kristan

 

 

 

Prijavljam svojega otroka__________________________________________, razred ________

LETNICA ROJSTVA ___________________, na promocijski tek.

 

Datum:                                                             Podpis staršev:

 

 

 


 

OŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH

 

PRIJAVNICA ZA OSNOVNOŠOLSKI TEK NA LJUBLJANSKEM MARATONU – 6. do 9. razred!

Preserje, 24. 9. 2014

 

V SOBOTO, 25. 10. 2014, BO DRŽAVNO TEKMOVANJE V OSNOVNOŠOLSKEM TEKU ZA UČENKE IN UČENCE OD 6. DO 9. RAZREDA V LJUBLJANI OD 13.45 DO 15.30. DOLŽINA PROGE ZA VSE RAZREDE JE 2000 METROV. STARŠI PELJETE OTROKA SAMI IN SE DOBIMO NASPROTI PARLAMENTA OB 13. URI, KJER BODO DOBILI STARTNE ŠTEVILKE IN ČIPE, KI JIH MORAJO PO TEKU VRNITI, DRUGAČE PLAČAMO ČIP. STARŠI SAMI SKRBITE ZA OPREMO OTROK. UČENCE BOMO POSPREMILI NA START, NATO PA JIH GREMO ČAKAT NA CILJ, KJER BOMO POBIRALI ČIPE.

VSE O TEKU LAHKO BREBERETE NA SPLETNI STRANI LJUBLJANSKI MARATON.

POKLIČETE ME LAHKO NA MOBILNI TELEFON: 031 817 204(OLGA)

 

ŠPORTNI POZDRAV!                                Vodja šolske ekipe:

Olga Šraj Kristan

 

 

 

Prijavljam svojega otroka_______________________, razred_________in letnica rojstva

 

___________________________ na šolski tek.

 

 

Datum:                                                            Podpis staršev: