obvestilo

Spoštovani starši!

V skladu z okrožnico, ki jo je poslalo Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje smo bili obveščeni, da je bila na spletu podana grožnja s strelskim napadom v šoli na območju Slovenije.

Po posvetu s policijo, situacijo obravnavamo resno, a brez povzročanja preplaha.

Jutri bomo v dopoldanskem času šolo zaklepali, na hodnikih bo okrepljeno dežurstvo učiteljev, vse dejavnosti se bodo odvijale v učilnicah.

Ker pa so bili medijskim objavam izpostavljeni tudi učenci, se bodo učitelji z njimi pogovorili, jih pomirili in opogumili, da, v primeru če imajo kakšno informacijo, naj le-to posredujejo učiteljem ali svetovalni službi.

Poostren nadzor bomo izvajali vse do konca tega tedna. Trudili se bomo, da učencem zagotovimo varen šolski prostor.

Bomo pa pozorni na vsa dogajanja, vendar je pomembno, da bomo skupaj delovali pomirjevalno in premišljeno.

S spoštovanjem

Jasna Korbar, ravnateljica