ŠOLSKI PLES

Tik pred prazniki se je na šoli odvil težko pričakovan šolski ples. Glasba je napolnila večnamenski prostor in požgečkala pete skoraj dvesto zabave, plesa in druženja željnih učencev. Za to sta v največji možni meri odlično poskrbela didžeja Jaka Marolt Kump in Žiga Golob. Svoje plesne veščine so z navzočimi delili tudi Matej Repanšek, Jaka Črešnar, Maja Blažun Zornada, Mateja Jerina, Marjan Grilj in Tina Verbančič. Poskrbeli so za sproščeno, prešerno in povezujoče vzdušje, ki je lepo sklenilo enega zadnjih dejanj minevajočega leta. 

Tik pred prazniki se je na šoli odvil težko pričakovan šolski ples. Glasba je napolnila večnamenski prostor in požgečkala pete skoraj dvesto zabave, plesa in druženja željnih učencev. Za to sta v največji možni meri odlično poskrbela didžeja Jaka Marolt Kump in Žiga Golob. Svoje plesne veščine so z navzočimi delili tudi Matej Repanšek, Jaka Črešnar, Maja Blažun Zornada, Mateja Jerina, Marjan Grilj in Tina Verbančič. Poskrbeli so za sproščeno, prešerno in povezujoče vzdušje, ki je lepo sklenilo enega zadnjih dejanj minevajočega leta. 

Dostopnost