RODITELJSKI SESTANKI IN GOVORILNE URE

POPOLDANSKE GOVORILNE URE

so za predmetno stopnjo oziroma učence od 6. do 9. razreda so vsak prvi četrtek v mesecu od 17.00 do 18.30. Prve popoldanske govorilne ure so v oktobru, zadnje pa v mesecu maju. Februarja jih ni, ker so v tem mesecu roditeljski sestanki.

V želji, da bi čim več staršev dobilo informacije o svojem otroku, vas prosimo, da razgovor omejite na največ 10 minut.

V primeru, da potrebujete več časa, se z učiteljem dogovorite za obisk dopoldanskih govorilnih ur.

Hvala za razumevanje!

Učenci imajo možnost govorilnih ur pri učiteljih, ki so jim na voljo za dodatno razlago, utrjevanje snovi, pogovor in podobno.

Urnik govorilnih ur

Roditeljski sestanki

V tekočem šolskem letu načrtujemo tri roditeljske sestanke: v septembru, januarju oziroma v februarju in v juniju.

Zadnji roditeljski sestanek je lahko povezan tudi z zaključno predstavitvijo dela učencev, nastopom učencev ipd.

Datumi prvih roditeljskih sestankov so objavljeni v spodnji tabeli, o morebitnih spremembah pa boste pravočasno obveščeni.

1. roditeljski sestanek – september 2024
3. september Vsi oddelki prvih razredov
4. september Vsi oddelki drugih razredov
5. september Vsi oddelki tretjih razredov
9. september Vsi oddelki četrtih in petih razredov
10. september Vsi oddelki šestih in sedmih razredov
11. september Vsi oddelki osmih in devetih razredov
2. roditeljski sestanek – januar/februar 2025
20. januar Vsi oddelki prvih razredov
21. januar Vsi oddelki drugih razredov
22. januar Vsi oddelki tretjih razredov
23. januar Vsi oddelki četrtih in petih razredov
3. februar Vsi oddelki šestih in sedmih razredov
5. februar Vsi oddelki osmih in devetih razredov
3. roditeljski sestanek – junij 2025

Zadnji termin za RS določijo razredniki.