OBVESTILO O POTEKU NPZ

Spoštovani starši,

po prvomajskih praznikih bodo šesto- in devetošolci pisali nacionalno preverjanje znanja, zato bo pouk potekal malce drugače.

Nacionalno preverjanje znanja bo letos potekalo v:

• četrtek, 4. 5. 2023 – SLOVENŠČINA,
  • ponedeljek, 8. 5. 2023 – MATEMATIKA,
  • sreda, 10, 5. 2023 – ANGLEŠČINA za šestošolce in DRŽAVLJANSKA VZGOJA IN ETIKA za devetošolce.

Šesto- in devetošolci pridejo v šolo ob 7.45. Vsa ostala navodila jim bodo predali razredniki.

Za šesto- in devetošolce vse predure odpadejo.

Učenci 7. in 8. razreda pridejo v šolo ob 9.15 in pričnejo z 2. šolsko uro. Vse predure in 1. ura jim odpadejo. Malico imajo po urniku v 2. odmoru.

Vsi učenci 4. in 5. razredov, ki imajo po urniku preduro in jo izvajajo z razredniki, pridejo v šolo ob 7.25. Izbirni predmeti preduro odpadejo. Tiste, ki začnejo s poukom ob 8.20, bo razredničarka pospremila v matično učilnico. Malica je po urniku.                                                                       Jasna Korbar, ravnateljica

Avtor: 24 Apr, 2023