tehniški dan za šestošolce v Postojni

Obveščamo vas, da bodo imeli učenci 6. c in 6. d-razreda 24. 11. 2023 TEHNIŠKI DAN.

Obiskali bodo Srednjo gozdarsko in lesarsko šolo v Postojni, kjer se bodo  seznanili s pokliciema gozdarja in lesarskega tehnika. Na poligonu za praktični pouk, si bodo ogledali praktični prikaz dela v gozdarstvu, v šolskem parku bodo spoznali vrste dreves in se udeležili zanimivega predavanja o živi naravi.

Učenci bodo veliko zunaj, zato naj bodo toplo oblečeni. S seboj naj prinesejo navaden svinčnik, ravnilo in tršo podlago za pisanje ter veliko dobre volje.

Stroški prevoza in predstavitve bodo obračunani po položnici.

Zber bo ob 7.00 na izogibališču, od koder se bodo učenci odpeljali z avtobusom ob 7.15. Šolsko malico bodo vzeli s seboj, a je vseeno priporočljivo, da vzamejo še kaj za pod zob. Kosila v šoli bodo odpovedana.

Prihod bo predvidoma okoli 13. ure.

 

Vesna Bizalj

Dostopnost