Obisk muzeja premogovništva v velenju

Obveščamo vas, da bodo imeli učenci 5. razredov v začetku decembra tehniški dan. Obiskali bomo Muzej premogovništva v Velenju.

Za oddelka 5. b in 5. d bo potekal v četrtek, 7. 12. 2023, za oddelka 5. a in 5. c pa v petek, 8. 12. 2023.

Zbor pred šolo bo ob 6.50, odhod pa točno ob 7. uri. V šolo se vrnemo okoli 13.ure.

Malicali bomo rudarsko malico, tako da bomo šolsko malico odpovedali. Poskrbljeno je tudi za diete. Glede na zgodnjo uro odhoda predlagamo, da otroci doma zajtrkujejo, da ne bodo lačni, saj bomo predvidoma malicali med 10. in 10.30 uro. Šolsko kosilo bo izvedeno kot običajno.

Del tehniškega dne bo potekal zunaj, v okolici jezera, zato naj bodo učenci oblečeni primerno takratnim vremenskim razmeram.

Plačilo prevoza, vstopnine ter vodenja bo po položnici.

Aktiv učiteljic 5. razreda